Dla biznesu

Finansowanie na miarę Twojej floty

Samochody CUPRA we flocie to:

NARZĘDZIE PRACY

Jeśli Twoja firma korzysta z więcej niż 15 aut, mamy dla Ciebie ofertę, dzięki której zabezpieczysz się przed nieplanowanymi wydatkami i nie będziesz musiał zajmować się serwisowaniem oraz administrowaniem firmowymi pojazdami.

BENEFIT DLA PRACOWNIKÓW

Twoi pracownicy na pewno docenią fakt, że mogą jeździć samochodami tak wyjątkowymi jak CUPRA. Nasze auta są standardowo wyposażone w technologie znane wcześniej z segmentu premium, przykuwają uwagę swoją stylistyką i wyróżniają się sportowym charakterem.

WIZYTÓWKA FIRMY

Twoje inwestycje i decyzje biznesowe wpływają na odbiór Twojej firmy. Dlatego decydując się na samochody służbowe marki CUPRA, skutecznie zbudujesz wizerunek nietuzinkowej firmy, dbającej o każdy detal, młodej i z temperamentem.

Finansowanie dla flot poniżej 15 aut

Możesz wybrać leasing KLASYCZNY z niskimi kosztami całkowitymi lub leasing JAK ABONAMENT z niższymi ratami i elastycznym zakończeniem umowy lub też NAJEM – wygodną usługę korzystania z auta ze stałą miesięczną opłatą i usługami dodatkowymi w cenie.

Zobacz więcej

Finansowanie dla flot powyżej 15 aut

Mając średnią i dużą flotę samochodów firmowych, możesz wybrać Full Services Leasing – komfortowe finansowanie, które pozwoli Ci skupić się na rozwijaniu biznesu, bez zajmowania się kwestiami technicznymi czy wyborem serwisu.

Zobacz więcej

Ile aut liczy Twoja flota?

Leasing JAK ABONAMENT

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodów, co oznacza, że masz raty niższe niż w tradycyjnym leasingu. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z firmowych aut. Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy chcesz wymienić CUPRY na nowe w ramach nowego kontraktu czy może je wykupić i korzystać z nich dalej.

Leasing KLASYCZNY

Masz w swojej flocie firmowe CUPRY i już wiesz, że po zakończeniu umowy będziesz dalej je użytkować. W takim razie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie tradycyjny leasing z opłatą wstępną, niskimi kosztami całkowitymi finansowania oraz niską końcową wartością wykupu – już od 1% wartości samochodu.

NAJEM

W jednej stałej miesięcznej opłacie masz wszystko, czego potrzebuje Twoja flota: ubezpieczenie, pełna obsługę serwisową, assistance, auto zastępcze bez limitu, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony. Na koniec finansowania (np. już po roku) zwracasz auta i możesz wybrać kolejne w ramach nowej umowy.

Zobacz więcej

Full Service Leasing

dla średnich przedsiębiorstw

Zapewnisz firmie pełną mobilność, ale bez nadmiernego angażowania firmowych środków. Raty masz bowiem niższe niż w tradycyjnym leasingu. Korzystasz także z gwarancji, że nie zmienią się one przez cały okres finansowania. Nie tracisz również czasu na kwestie techniczne czy serwisowe, a samochód na koniec finansowania możesz po prostu wykupić.

Zobacz więcej

Full Service Leasing

dla dużych przedsiębiorstw

Korzystasz z rat niższych niż w tradycyjnym leasingu, bo spłacasz tylko przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania finansowania. Nie martwisz się także kosztami serwisowania auta – dzięki połączeniu 5-letniej gwarancji oraz pełnego pakietu serwisowego. Na koniec umowy możesz auta wykupić lub wybrać kolejne w ramach nowej umowy.

Zobacz więcej

Wybierz CUPRĘ dla floty w korzystnym finansowaniu

Nowy Leon Sportstourer

1.0 TSI Full LED Hatchback

już od 891 zł netto / mies.

Zapytaj o szczegóły

Co wyróżnia ofertę CUPRY dla Klientów flotowych?

Serwis

w pełnym wymiarze

Jakość

5 lat gwarancji

Elastyczność

w doborze usług serwisowych

Wysoka

wartość rezydualna

Dopasowane

produkty finansowe

Możliwość

tworzenia floty z charakterem

Twoja flota

Skorzystaj z programu Twoja Flota dla firm posiadających samochody z grupy Volkswagen. Zyskasz specjalne stawki flotowe oraz rabaty na części i poszczególne usługi, fakturowanie zbiorcze, pomoc w analizie kosztów utrzymania floty oraz inne usługi, które wpływają na jakość i koszt zarządzania flotą.

Dowiedz się więcej

Sieć serwisowa

Jesteśmy dostępni w całej Polsce. W każdej chwili i z każdego miejsca możesz wygodnie i szybko uzyskać dostęp do usług serwisowych, zachowując pełną mobilność.

Zobacz więcej

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu.

Zostaw kontakt, odezwiemy się i przedstawimy ofertę dopasowaną do sytuacji Twojej firmy.

* pola obowiązkowe.

ico/info ico/tick-orange