Elektryczna CUPRA – zasięg

MODELE

Finansowanie na miarę Twojej floty

Wybierz CUPRĘ dla floty w korzystnym finansowaniu

Nowy Leon Sportstourer

1.0 TSI Full LED Hatchback

już od 891 zł netto / mies.

Zapytaj o szczegóły

Ile aut liczy Twoja flota?

Leasing JAK ABONAMENT

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodów, co oznacza, że masz raty niższe niż w tradycyjnym leasingu. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z firmowych aut. Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy chcesz wymienić CUPRY na nowe w ramach nowego kontraktu czy może je wykupić i korzystać z nich dalej.

Leasing KLASYCZNY

Masz w swojej flocie firmowe CUPRY i już wiesz, że po zakończeniu umowy będziesz dalej je użytkować. W takim razie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie tradycyjny leasing z opłatą wstępną, niskimi kosztami całkowitymi finansowania oraz niską końcową wartością wykupu – już od 1% wartości samochodu.

NAJEM

W jednej stałej miesięcznej opłacie masz wszystko, czego potrzebuje Twoja flota: ubezpieczenie, pełna obsługę serwisową, assistance, auto zastępcze bez limitu, pomoc w przypadku szkody, a opcjonalnie także opony. Na koniec finansowania (np. już po roku) zwracasz auta i możesz wybrać kolejne w ramach nowej umowy.

Zobacz więcej

Full Service Leasing

dla średnich przedsiębiorstw

Zapewnisz firmie pełną mobilność, ale bez nadmiernego angażowania firmowych środków. Raty masz bowiem niższe niż w tradycyjnym leasingu. Korzystasz także z gwarancji, że nie zmienią się one przez cały okres finansowania. Nie tracisz również czasu na kwestie techniczne czy serwisowe, a samochód na koniec finansowania możesz po prostu wykupić.

Zobacz więcej

Full Service Leasing

dla dużych przedsiębiorstw

Korzystasz z rat niższych niż w tradycyjnym leasingu, bo spłacasz tylko przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania finansowania. Nie martwisz się także kosztami serwisowania auta – dzięki połączeniu 5-letniej gwarancji oraz pełnego pakietu serwisowego. Na koniec umowy możesz auta wykupić lub wybrać kolejne w ramach nowej umowy.

Zobacz więcej

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu.

Zostaw kontakt, odezwiemy się i przedstawimy ofertę dopasowaną do sytuacji Twojej firmy.

* pola obowiązkowe.

ico/info ico/tick-orange